Maidiga Paldiski mnt. 29OÜ Maidiga on eesti kapitalil põhinev õmblusettevõte, mis alustas oma tegevust 1992.a novembris. Omame 20 aastast kogemust meeste päevasärkide, naiste kergete rõivaste ja ametirõivaste tootmises. Algusest alates on põhiliselt toodetud allhanke töödena Soome ettevõtetele, nii meeste päevasärke kui ka naiste kergeid rõivaid. Lisaks Soomele kuuluvad meie klientide hulka ettevõtted Eestist, Norrast ja Rootsist.

Alates 2009 aastast omame kaubamärke Ewald ja Ewi, millede all müüme vastavalt meeste päevasärke ja naiste rõivaid.

Klientidel on võimalik tellida meilt tooteid oma materjalidest või meie poolt hangitavatest materjalidest. Toodetavate partiide suurus sõltub kliendi soovidest, oleme võimelised valmistama nii suuremaid kui ka väiksemaid partiisid. Väga väikeste partiide valmistamiseks on meil eraldi rühm.

Tootmiseks kasutame kõige kvaliteetsemaid ja kaasaegsemaid masinaid ja automaate. Lisaks on meil spetsiaalsed särkide tootmiseks vajalikud seadmed, mis tagavad valmistatava toodangu kõrge kvaliteedi. Lõigete konstrueerimine ja lõikusjooniste valmistamine toimub arvutil Lectra süsteemiga, lõikusseadmed on pool- ja täisautomaatsed. Teenustöödena teostame kliendi soovile vastavalt ka tikkimistöid, lõigete suurendamist ja digitaliseerimist.